15 + Yaş Lise ve yetişkin Nöro Dikkat Eğitim Seti’nin hedef kitlesi ; lisede okuyan, üniversite ve diğer sınavlara hazırlanan öğrencilerle birlikte, dikkat becerisini geliştirip, zihin fonksiyonlarına yatırım yapmak isteyen yetişkin bireylerdir.

15 + Yaş  Lise ve Yetişkin Nöro Dikkat Eğitim Seti 3 parçadan oluşmaktadır;

1.Kılavuz Kitap: Kılavuz kitapta seti kullanacak bireyler, yaş grupları özelinde anne-babaları ve eğitimciler için gerekli bilgiler paylaşılmıştır.
Dört bölümden oluşmaktadır;

  1. Egzersiz açıklamaları ve uygulama yönergeleri
  2. Öğrenme alt yapıları
  3. Beynimizi tanıyalım
  4. Nöropsikolojik öğrenme modelimagaza_set15+

2. Nöro Dikkat Zihin Egzersizleri Kitabı : Zihin Egzersizleri kitabında 30 günlük program, sistematik olarak yapılandırılmıştır.
15 + yaşların gelişim özelliklerine uygun olarak hazırlanmış kitap, 180 sayfadan oluşmaktadır. Kitapta, PASS teorisinde yer alan Planlama, Dikkat, Eşzamanlı ve Ardıl bilişsel işlemleri geliştiren uygulamalara yer verilmiştir.

3. Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Temelli  Dikkat-Konsantrasyon Geliştirme Programı : Bilinçli-Farkındalık, dikkati şu anda meydana gelmekte olanlara yargılamadan ve kabullenici bir şekilde odaklama halidir. Bu program, bireyi hem duygusal olarak daha iyi hissetmesine destek hem de dikkat-konsantrasyon becerisini artırmaya yönelik olarak hazırlanmıştır.4 haftalık eğitim şeklinde hazırlanmış olan program, yaş grubu özelinde ayrı ayrı yapılandırılmıştır.

Kredi Kartı ile Satın Alma Linki: SATIN AL